Serum do włosów

Serum do włosów Davines – rewitalizacja i ochrona dla Twoich włosów

wpis w: Twój wygląd | 0

Jeśli włosy, choć są pielęgnowane regularnie, sprawiają wrażenie zmęczonych i zniszczonych, warto zainteresować się tak zwaną pielęgnacją rozszerzoną. Nie zakłada ona rezygnacji z szamponu i odżywki, przewiduje jednak zaopatrzenie się także w kilka innych kosmetyków. Jednym z najbardziej wartościowych wydaje się być serum, warto więc dowiedzieć się nieco więcej na jego temat.

Serum do włosów – źródła popularności

Serum do włosów jest kosmetykiem mającym swoją specyfikę, a przez to stosunkowo łatwym do odróżnienia na tle dziesiątek innych. Zwraca na siebie uwagę przede wszystkim ze względu na wysoki poziom koncentracji. Przeważnie nakłada się je na końcówki włosów, choć nie brakuje takich jego przykładów, które można rozprowadzać po włosach od cebulek aż po końcówki, bez względu na ich długość.
Nietrudno się zresztą domyślić, że to nie specyficzny sposób aplikacji sprawia, że serum cieszy się dziś tak dużą popularnością. Zapewnia mu ją przede wszystkim jego wyjątkowo skuteczne działanie, zwykle o wiele wydajniejsze niż te, które jest w stanie zapewnić szampon i odżywka. W zależności od jego rodzaju serum jest wykorzystywane do dyscyplinowania włosów suchych i puszących się, poprawiania jakości skrętu, a nawet – zabezpieczania ich przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym choćby przed słoną morską wodą. Serum przyczynia się też do tego, że nawet bardzo zniszczone włosy dość szybko odzyskują dawny blask. O przeznaczeniu serum przesądza przede wszystkim jego skład. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku innych kosmetyków pielęgnacyjnych, doskonale sprawdza się zasada mówiąca o tym, że im skład ten jest krótszy, tym lepiej.

W tym dziale  Soczewki czy okulary?

Davines – jakość doceniona przez profesjonalistów

Trudno jest mówić o jednym serum do włosów, które można byłoby uznać za lepsze niż inne. Wynika to przede wszystkim z tego, że choć wiele osób ma problemy z włosami, problemy te nie zawsze są takie same. Z całą pewnością jednak bez trudu można wskazać na te firmy, które są znane z produkowania najwyższej jakości kosmetyków do włosów. Firmy te są doceniane przez zawodowych fryzjerów, można więc podejrzewać, że oferowane przez nie sera do włosów przypadną do gustu także innym użytkownikom. Jedną z nich jest ciesząca się ogromnym uznaniem firma Davines, warto więc odwiedzić stronę https://davines.pl/produkty/serum/ i przekonać się, co ma ona do zaoferowania.
Listę kosmetyków, które zachwycają niezmiennie otwiera serum Love Curl stworzone z myślą o włosach kręconych. Kosmetyk ma formę mleczka nawilżającego, które nie tylko nadaje kształt każdej fryzurze, ale również wzmacnia skręt włosów ułatwiając jednocześnie ich rozczesywanie. Innym serum wartym polecenia jest Minu – kosmetyk przeznaczony do włosów każdego rodzaju wzmacniający ich kolor, a jednocześnie sprawiający, że włosy lśnią sprawiając wrażenie idealnie odżywionych. Przykłady można zresztą powielać, warto więc osobiście sprawdzić, jaki potencjał kryją w sobie sera do włosów Davines.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *